haeder

haedermobil

bildetopp

Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p MySpace


Innkalling til årsmøte i Lillehammer orienteringsklubb

Det innkalles med dette til digitalt årsmøte i Lillehammer orienteringsklubb 15.mars 2021 kl.1930 over teams.

Grunnet korona anser styret det som tryggest å avholde årsmøte digitalt. Dette vil foregå over plattformen teams. For å komme inn i møte må man ha teams installert på PC eller mobil.

For å få tilgang til møtet ber vi om mailadressen til de som ønsker å delta innen 8.mars. Dette kan meldes fra til Øystein på mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Husk å forsikre om at Microsoft Teams er installert på datamaskinen før møtet begynner. Dette er en del av Microsoft office, slik at det er gratis å laste ned for alle. Teams kan også lastes ned på telefonen som en app, og møtet kan følges derfra.

Forslag som ønskes behandlet på årsmøtet må være styret v/leder Ernst Fristad Nilsen i hende innen 1.mars. Bruk klubbens e-postadresse Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Sakspapirer blir lagt ut på klubbens hjemmeside senest 8.mars.

Møt oss på Facebook:

thumb facebook x1

mjos-o60

logo-vvr

Våre sponsorer:

                                                           

 

 


Webløsning ©2014-15 av Web Norge basert på Joomla