haeder

haedermobil

bildetopp

Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p MySpace


Søndag 7. august arrangeres Gammelskolla Grand Prix i Åstdalen av duoen Håvard Lucasen og Marius Wickstrøm. Arrangørkomiteen garanterer flott terreng, bra kart, gode løyper og klassisk o-stemning så her anbefales det å ta turen. Påmeldingsfrist er onsdag 03.08, med etteranmelding helt frem til og med løpsdagen (med forbehold om at det er nok kart). Mer informasjon og påmelding via eventor:

http://eventor.orientering.no/Events/Show/6847

Dersom noen av klubbens medlemmer skulle befinne seg vestover anbefales Filefjellmesterskapet. Her lover arrangørene utsikt til Jotunheimen fra noen av postene (ved fint vær), samt gratis kake til alle deltakere. Også her er det muligheter til å melde seg på helt frem til løpsdagen (med forbehold om nok kart).

http://eventor.orientering.no/Events/Show/6910

Som dere skjønner er det på tide å knyte på seg o-skoa for høstsesongen!

Møt oss på Facebook:

thumb facebook x1

mjos-o60

logo-vvr

Våre sponsorer:

 thumb Sport1logo

 eidsiva logo


Webløsning ©2014-15 av Web Norge basert på Joomla