haeder

haedermobil

bildetopp

Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p MySpace


Nå er det klart for torsdagsløp!

Løpa er lagt inn i vår klubb-kalender. Den finner du i lite format i høgre marg og i større format under menypunktet "Kalender" øverst på sida. Oversikt over løpa denne sesongen finn du også på Dropbox her: Torsdagsløp foreløpig oversikt

Første løp går av stabelen på Vingar kl 18.00, torsdag 15.april. Gjeldande smittevernforskrift åpner kun for arrangement for barn og unge under 20 år. Styret har i samråd med kommuneoverlege kome fram til at dette også vil gjelde torsdagsløpa. Vaksne utøvarar får tilbod om å løpe løypene som trening dei påfølgande dagane. Løypene blir lagt ut på Usynlig-o og på eventor: Torsdagsløp nr.1 Vingar

Vi håpar at vi snarleg kan åpne løpa også for den voksne breddeidretten.  

Møt oss på Facebook:

thumb facebook x1

mjos-o60

logo-vvr

Våre sponsorer:

 thumb Sport1logo

 eidsiva logo


Webløsning ©2014-15 av Web Norge basert på Joomla